2006/747
Jo Hammerborg (f. 1920, d. 1982)
“Nova”. Et par pendler af aluminium. Udført hos Fog & Mørup. Diam. 40. (2)
Almindelig brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 4. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
16 bud