2125/640
Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
“L'oiseau en couleurs”. Sign. Corneille 78, 3/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 75×54. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 22. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud