2032/35
Barok kommode af gråmalet træ, front med fire skuffer, ben med claw & ball. 18. årh. H. 76. B. 80. D. 49.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Senere bemaling og beslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 3. august 2020
Vurdering
Hammerslag