2422/​1285

Fendi

“Baguette” taske af beige kanvas med mørkebrune læderbesætninger, sølvfarvede beslag, kort justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt for. H. 17 x B. 28 x D. 3 cm.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Sort plet på hank. Nogle ridser på læder foran. Slitage på kanvas, herunder pletter og mærker. Rigtig god stand indendigt. Alle mål er cirkamål.

Smykker og Fashion, 29. maj 2024

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag