2131/104
To aflange fade af sølv, rigt prydet med bladværk og hinduistiske figurer. 20. årh. Vægt ca. 372 g. L. 23. (2)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. august 2021
Vurdering
Hammerslag