12013/​53

Marc Chagall (, efter)

L'ecuyère au cheval rouge, Charlottenborg 1960. Udstillingsplakat. Usign. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 60×41,5. Uindrammet.

Brune pletter især på bagsiden samt mindre håndteringsspor.

Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag