12013/53
Marc Chagall (, efter)
L'ecuyère au cheval rouge, Charlottenborg 1960. Udstillingsplakat. Usign. Litografisk tryk i farver. Bladstørrelse 60×41,5. Uindrammet.
Brune pletter især på bagsiden samt mindre håndteringsspor.
Kunst, antikviteter & design, 26. marts 2020
Vurdering
Hammerslag