836/​432

Signeret helsilke Hereke, Tyrkiet. Klassisk medaljondesign på rød bund. Ca. 800.000 kn. pr. m2. Signeret: Hereke. 20. årh.s slutning. 245×159.

Russisk kunst, møbler og varia, 28. november 2012

Vur­dering

20.000 DKK

Hammerslag

20.000 DKK