2436/384
Etagere af metal, støbt med tre ovale hylder opat på rund fod. 20. årh. H. 125. L. 104. B. 70.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 2. september 2024
Vurdering
Hammerslag