2008/612
Mateo Grassi (f. Italien)
Et sæt på tre frisvingerstole med stel af forkromet metal, sæde, ryg og armlæn med rødt skind. Udført og mærket hos Matteo Grassi, Italien. (3)
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 18. februar 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|