2124/7622
Christian Vind (f. Køge 1969)
To kompositioner. Sign. og dateret på bagsiden Christian Vind 2006. Fotografier. Bladstørrelse 30×22 og 22×30. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag