2138/484
Engelsk barometer og termometer i kasse af valnøddetræ. 19. årh.s slutning. H. 92.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
10 bud