2440/252
Jules Moigniez, efter (f. 1835, d. 1894)
J. Moigniez. Kvæg ved markgærde. Sign. J. Moigniez. Patineret bronze. H. 24. L. 38.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Fra
i
Vurdering
164145 | ||
980695 | ||
164145 |