12125/48
Ubekendt maler, 19. årh
Landskab. Usign. Olie på lærred. Lysmål 29×39. Indrammet.
Behov for rensning. Krakeleringer.
Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021
Vurdering
Hammerslag