12125/​48

Ubekendt maler, 19. årh

Landskab. Usign. Olie på lærred. Lysmål 29×39. Indrammet.

Behov for rensning. Krakeleringer.

Kunst, antikviteter & design, 24. juni 2021

Vur­dering

1.000–1.500 DKK

Hammerslag