2138/601
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Limelight Bastard”. Sign. Kvium 05, 90/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 24 × 24.
Litteratur: Michael Kvium. Det trykgrafiske værk 1979–2006, nr. EC 169.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud