12034/57
Harald Schumacher (f. København 1836, d. sst. 1912)
Parti fra Capri. Sign. H.S. Olie på lærred. 35×46.
Få afskalninger på rammen.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag