12034/​57

Harald Schumacher (f. København 1836, d. sst. 1912)

Parti fra Capri. Sign. H.S. Olie på lærred. 35×46.

Få afskalninger på rammen.

Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020

Vur­dering

1.500–2.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK