2004/273
Seks Tekno Falck udrykningskøretøjer af bemalet blik. (6)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Enkelte dele mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag