“Pascal” taske af sort krokodilleskind med gyldne beslag, kort hank, to rum, tre indvendige lommer og mørkeblåt læderfor. Spejl og mindre pung medfølger. H. 20 x B. 26 x D. 7 cm. Hank drop ca. 12 cm.
Dette emne er omfattet af CITES eksport/import restriktioner og kan derfor kun sendes til adresse indenfor EU eller afhentet i en af vores afdelinger. Kontakt venligst afdelingen for yderligere information.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Minimal slitage på hjørner. Minimale ridser på hardware. Få lette ridser på læder indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 13. december 2023