12123/12
Et par lysestager af sterling sølv. Stemplet TF 925S. Barok form, 21. årh. Udfyldte. H. 22. (2)
Fremstår med minimal alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 10. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud