1516/542
Eugène Brands (f. Amsterdam 1913, d. sst. 2002)
Eugène Brands: Original mappe med tolv kompositioner. Alle sign Brands samt dateret og num. 87/100. Farvelitografier. Bladstørrelse 38×30. Uindrammede (12)
Moderne kunst og design, 14. april 2015
Vurdering
Hammerslag