2124/​9035

Gucci

“Bamboo Backpack” af rødt læder, læderbesætninger, gyldne beslag, hank og knap af bambus, to justérbare skulderstropper, udvendig lomme, rum med snørelukning, indvendig lynlåslomme med brunt stof for. H. 23 x B. 21 x D. 7 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på læder. Alle mål er cirkamål.

Fashion, 16. juni 2021

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag