2124/9035
“Bamboo Backpack” af rødt læder, læderbesætninger, gyldne beslag, hank og knap af bambus, to justérbare skulderstropper, udvendig lomme, rum med snørelukning, indvendig lynlåslomme med brunt stof for. H. 23 x B. 21 x D. 7 cm.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Ridser og mærker på læder. Alle mål er cirkamål.
Fashion, 16. juni 2021
Vurdering
Hammerslag