1850/502
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
“Caramel Warrior”. Sign. på bagsiden Lars Nørgård, 2008. Olie på lærred. 220×260. U.r.
Dette emne handles i fuldmoms
Nogle krakeleringer.
Moderne kunst og design, 11. december 2018
Vurdering
Hammerslag