1423/1522
To russiske helgenikoner. Begge tempera på træ. 19. årh. 34×28,5. 39,5×31.(2)
Ridser og mærker. krakeleringer samt afskalninger.
Varia, 5. juni 2014
Vurdering
Hammerslag