2417/224
To checkbeskyttere af sortmalt og forgyldt metal i form af “Papir præger” samt “Hullemaskine”. 19. årh. H. 14/17 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 22. april 2024
Vurdering
Hammerslag