Helge Nielsen (f. Frederiksberg 1893, d. Listed 1980)
“Kirsebærskoven”, 1978. Sign. Helge Nielsen; sign. med titel og datering på bagsiden. Olie på lærred. 73×92.
God stand. Én reparation/lap på bagsiden.
1064805 | ||
978772 | ||
1061423 |