12021/163
Svend Bie Christensen (f. Svendborg 1938, d. sst. 2023)
Topmøde. Sign. Bie 95. Olie på lærred. 125×160.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag