2441/​56

Et par havevaser af patineret jern. 20. årh. H. 30. Diam. 46. (2)

Brugsslitage. Rust. Wind and weather patina. Jordrester indeni.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?