2447/981
Svend Åge Willumsen (, Møbeldesigner)
Cirkulært bakkebord af eg på foldestel med tilspidsende ben. Formgivet 1957. Udført hos Fritz Hansen. H. 42. Diam. 45.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
1016238 |
Levering
Levering i USA fra
Log ind for at se den nøjagtige pris for levering til din adresse.