872/231
Sengustaviansk konsol af delvist forgyldt, sort- og grønmalet træ, plade af hvid marmor. Sverige. 18. årh.s slutning. H. 88. L. 97. B. 51.
Konditionsrapport ved forespørgsel. furniture@bruun-rasmussen.dk
Varia, møbler og tæpper, 31. maj 2017
Vurdering
Hammerslag