2433/872
Skulptur af gips i form af siddende, nøgen kvinde. Usign. 20. årh. H. 33,5.
Reparationer.
Vurdering
Hammerslag
28 bud
119988 (Autobud) | ||
941081 | ||
119988 | ||
922399 (Autobud) | ||
119988 | ||
922399 (Autobud) | ||
865209 | ||
922399 (Autobud) | ||
865209 | ||
922399 (Autobud) | ||
119988 | ||
922399 (Autobud) | ||
119988 | ||
922399 (Autobud) | ||
66840 | ||
922399 (Autobud) | ||
1084761 | ||
922399 (Autobud) | ||
1084761 | ||
922399 (Autobud) | ||
941081 | ||
922399 | ||
1084761 (Autobud) | ||
922399 | ||
1084761 | ||
66840 | ||
1084761 | ||
66840 |