2439/904
Paul Erland (f. 1937)
Siddende kvinde. Sign. PE 1/1, 84. Patineret bronze og granit. H. 39.
Brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
11 bud
1161977 | ||
317132 (Autobud) | ||
1161977 | ||
317132 | ||
152012 | ||
317132 (Autobud) | ||
152012 | ||
317132 (Autobud) | ||
805900 | ||
317132 | ||
805900 |