1515/1706
Modelskib af bemalt træ med tre master med rigning og talrige kanoner. 20. årh. H. 72 cm. L. 90 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Enkelte mangler og skader.
Varia, 9. april 2015
Vurdering
Hammerslag
17 bud