1821/​1550

Fire lommelærker to i klart glas med våbenskjold og egegren, yderligere en i klart glas med jægere samt en i blåt våbenskjold og kronet O. 19. årh. H. ca. 18 cm. (4)

Almindelig brugsslitage. Den ene repareret ved munding.

Varia, 24. maj 2018

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

340 DKK

(Autobud) 340 DKK
320 DKK
300 DKK