2435/7557
Julio Le Parc (f. 1928)
Tre kompositioner. Alle sign. Le Parc, hhv. 7/50 og 8/50. Litografier i farver. Bladstørrelse 100×70. Uindrammet. (3)
Original stand med små håndteringsmærker- og folder.
Grafik og editioner, 27. august 2024
Vurdering
Hammerslag
31 bud
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 (Autobud) | ||
908697 | ||
1163466 | ||
908697 (Autobud) | ||
1163466 | ||
908697 (Autobud) | ||
1163734 | ||
908697 | ||
801600 (Autobud) | ||
908697 | ||
801600 | ||
1163734 (Autobud) | ||
801600 | ||
1163734 | ||
908697 |