1920/1522
Seks diverse tyske vinglas prydede med slibninger. 18. årh. H. 14,5–17,5 cm. (6)
Et glas slebet ned. Almindelig brugsslitage.
Varia, 16. maj 2019
Vurdering
Hammerslag
15 bud