2446/329
Isfahan tæppe, Persien. Medaljondesign i Klassisk Seirafian design. Knyttet på silkekæde. 20. årh.s slutning. Ca. 1 mill. kn. pr. m2. 161×247.
Fra
i
Glostrup
Vurdering
1158702 |