2049/​44

Fontæne af rødbroget marmor i tre dele. Barok form. 20. årh. H. 153. B. 78. D. 48.

Brugsslitage. Reparationer.

Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020

Vur­dering

10.000 DKK

Hammerslag