2049/44
Fontæne af rødbroget marmor i tre dele. Barok form. 20. årh. H. 153. B. 78. D. 48.
Brugsslitage. Reparationer.
Ældre malerier, møbler og varia, 30. november 2020
Vurdering
Hammerslag