11946/27
Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
Komposition. Sign. og nummereret Rob. Jacobsen, IV/XXX. Litografi i farver. Bladstørrelse 65×55. Uindrammet.
Mindre misfarvninger.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag