2120/​8

Langbord med balusterformede gavle af marmor, Pietra Dura plade af farvede stenarter. 20. årh. H. 78. L. 210. B. 85.

Mindre brugsspor. Mindre afslag på det ene hjørne.

Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag