2440/286
Italiensk figur af majolika i form af putto, monteret på senere sokkel af sortmalet træ. 19. årh. H. inkl. sokkel 31.
Restaureret på den ene hånd med afslag på finger. Restaureret på fod. Uglaseret område på bagsiden.
Vurdering
Hammerslag
859926 (Autobud) | ||
828522 | ||
859926 | ||
828522 (Autobud) | ||
859926 | ||
828522 (Autobud) | ||
859926 | ||
828522 |