2432/532
Cai Guo-Qiang (f. Quanzhou, Fujian 1957)
Figurkomposition. Sign. Cai Guo-Qiang, 3/18. Litografi i farver. Bladstørrelse. 120×80. Uindrammet.
Original stand.
Vurdering