12048/​52

Allan Karms (f. Amager 1933, d. 2021)

Bybillede. Sign. Allan Karms. Olie på lærred. Lysmål 38,5×48. Rammemål 47×57.

Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag

440 DKK

440 DKK
420 DKK
400 DKK