12048/​52

Allan Karms (f. Amager 1933)

Bybillede. Sign. Allan Karms. Olie på lærred. Lysmål 38,5×48. Rammemål 47×57.

Sælger oplyser

Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020

Vur­dering

800 kr.

Hammerslag

440 kr.

440 kr.
420 kr.
400 kr.