12048/52
Allan Karms (f. Amager 1933, d. 2021)
Bybillede. Sign. Allan Karms. Olie på lærred. Lysmål 38,5×48. Rammemål 47×57.
Kunst, antikviteter & design, 26. november 2020
Vurdering
Hammerslag