328/13
Ubekendt kunstner
Komposition. Usign. Olie på lærred. 130×150. Uindrammet.
Dette emne handles i fuldmoms
Lærred bør strammes op. Overfalde smuds.
Tvangssalg, 1. maj 2024
Vurdering
Hammerslag
40 bud