2442/34
Hans Smidth (f. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917)
Landskab med skræpper, i baggrunden et kirketårn. Sign. Hans Smidth. Olie på malepap. 22×37.
Behov for rensning. Enkelte retoucheringer.
Vurdering
816255 | ||
1152900 |