12049/96
Dansk barok dragkiste af egetræ. 18. årh.s sidste halvdel. H. 97. B. 121. D. 57.
Bemærk: Ben mangler. Desuden almindelige brugs- og alderstegn. Ingen nøgle.
Kunst, antikviteter & design, 3. december 2020
Vurdering
Hammerslag