1332/​1310

Rubinring af oxideret og forgyldt sølv prydet med facetslebne rubiner. Str. 54.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 7. august 2013

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK