2049/899
Komposition. Sign. FS samt betegnet F. Siefert på plaketten. Rektangulært relief af messing og jern. 20×60.
Krakeleringer. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag