1410/106
Bertha Wegmann (f. Soglio, Schweiz 1847, d. København 1926)
Bjerglandskab. Sign. B. W. 16. Sept. Olie på træ. 23×31.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 3. marts 2014
Vurdering
Hammerslag
19 bud