2445/851
Dansk snedkermester
Lille skab af elm med jalousilåger. Invendigt med hylder. Udført 1940érne. H. 59. L. 75. D. 38.
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Aarhus
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering