2433/821
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
Uden titel. Sign. PK 85, 119/200. Litografi i farver. Lysmål 74×53.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
808206 (Autobud) | ||
1044412 | ||
808206 (Autobud) | ||
1044412 | ||
808206 (Autobud) | ||
1044412 | ||
808206 (Autobud) | ||
806575 | ||
808206 | ||
806575 | ||
849670 | ||
806575 (Autobud) | ||
808206 | ||
806575 |